«Слуга народу», поверни народу свої мисливські резиденції!

номери для «роботи» чиновників у Заліссі

Приходь на пікет Офісу президента Зеленського у понеділок, 15 липня 2019 р. в 11-00. Вул. Банкова, 6, Київ. Девіз пікету: «Слуга народу! Поверни свої мисливські резиденції народу!». Мисливські резиденції-президенції «Синьогора», «Залісся» та «Білоозерське» вже 10 років незаконно діють в Україні, на них щорічно виділяється 82 млн. гривень з наших податків. Ці три мисливські резиденції існують для проведення полювань, п’янок-гулянок для вищих чиновників країни за рахунок державного бюджету. Тут також проводяться масові і безконтрольні рубки лісу.

Організатори пікету: Форум порятунку Києва, ЕкоПраво-Київ, ДОП «Зубр», Білий орел, Київський еколого-культурний центр, ГО «Суспільний захист громадян», Спілка порятунку Голосієва

10 червня 2019 року екологісти провели перший пікет адміністрації Зеленського з вимогою реорганізувати царські полювання в національні парки, як того вимагають укази президента Ющенка, підписані ще в 2009 р. Тоді «Слугам народу» було передано відповідні вимоги. Пройшов вже місяць, проте відповіді, яка мала бути наданою відповідно до Закону України «Про звернення громадян», «Слуги народу» так і не надали.

Приходь та підтримай створення національних природних парків на місці мисливських президенцій!

детальніше тут: «Навіщо Зе три мисливські резиденції?»

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*