О. Єднак: Свидовець хоче знищити саме Коломойський

«Як Коломойський хоче знищити українські Карпати, а саме унікальні території Свидовця» — назвав свій нещодавній пост у ФБ народний депутат України  Остап Єднак:

«19 червня ми презентували розслідування Svydovets Case, яке підготували Bruno Manser Fonds, Long Mai та Люди Free Svydovets.

 

 

https://www.bmf.ch/upload/berichte/bmf_report_the_svydovets_case.pdf?fbclid=IwAR3w3txsEDKrvDYWuwyhPFKFCGbdK87866dDSUSa4llL_-7UhgitmtHr0cE

Розслідування, в тому числі завдяки моїм депутатським зверненням, чітко показує «нездоровий» інтерес Закарпатської Облдержадміністрації, Закарпатського Обласного управління лісового господарства та місцевих РДА (Тячів та Рахів) на користь таємного інвестора, що хоче побудувати гігантський курорт на 200км лижних трас, більше 1тис. га. територій, 22тис. туристів щодня.

Цим таємним інвестором виявився банально Коломойський з Боголюбовим та їхні місцеві менеджери Шевченко і компанія. Звідки в цих друзів кошти на такі об*ємні (сотні мільйонів доларів) інвестиції — можна лише здогадатись.

Запрошую журналістів знайомитись з матеріалами дослідження, що фактично є детективною історією».

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*